10. ročník (2017)

Pořadí:

1. Mrázek + Nešleha

2. Šneller + Kovář

3. Zelenka + Řezník

4. Hejna + Novotný

5. Děd M. + Holan

6. Kadlec + Hadač

7. Děd T. + Kozderka

8. Pokorný + Bucha

9. Pilecký + Tomášek R.

10. Havlíček + Pechač

11. Tomášek + Skalický

12. Střihavka + Večerková

13. Barták + Polesný

14. Beneš + Sůsa

15. Mohr + Dupal

16. Ohrádka + Ohrádka

Nejstarší hráč - Dupal

Nejlepší servis - Pilecký

Nejpomalejší servis - Pokorný

Kulatiny se povedly – ‚‚Tak tohle jsem opravdu nečekal ‘‘

Známý bonmot Karla Gotta mi proběhl hlavou, když jsem začal losování 10. ročníku tenisového turnaje Sedlčanská čtyřhra. Ano, deset let jsem opravdu nečekal. Nečekal jsem, že vydržíme a že se nám povede organizovat tento turnaj tak dlouho, a tak úspěšně…. Největší zásluhu mají však samotní hráči, jejich zájem o hru a také kladný přístup vedení Sokola Sedlčany.

Kulatiny se opravdu povedly – za slunného počasí v krásném prostředí Sedlčanských tenisových kurtů a za ‘‘dohledu Novaka Djokovice‘‘, se v sobotu 26. 8. 2017, odehrál 10. ročník tenisového turnaje Sedlčanská čtyřhra. Na turnaji bylo jako obvykle možno změřit rychlost servisu. Největší ránu předvedl Ondra Pilecký, naopak nejpomalejší servis měl na svědomí Karel Pokorný. Turnaje se účastnilo 16 dvojic, které si to rozdaly nejprve ve skupinách a následně ve vyřazovacím pavouku. Do finále se probojovaly dvojice L. Mrázek, B. Nešleha – R. Šneller, J. Kovář, kdy prvně jmenovaní dosáhli na vítězství a odnesli si ceny od restaurace Colorado. Třetí skončila a cenu od firmy HEAD si odnesla dvojice J. Zelenka, J. Řezník. Nejen brambory (od zemědělce Peška), tedy čtvrté místo, si odvezla nově poskládaná dvojice J. Novotný, J. Hejna. Hejna byl zároveň nejlepším hráčem turnaje. Finále ‘‘B‘‘ vyhrála tak trochu nečekaně, zato zaslouženě, dvojice O. Pilecký, R. Tomášek. Odnesla si krásně vypečené bábovky od paní Ivety a hlavně jejich vytoužený první pohár. Ostatní ceny věnovala vinotéka Haník – Haníková, Sport Duo Hračky Sedlčany a firma ROFIHAS chytrá izolace. Všem přispěvovatelům patří velký dík.

Po vyhlášení výsledků došlo k naplnění šampíčkem a posezení s dobrým jídlem za doprovodu country. Všem co se podíleli na tomto báječném dni děkuji a přeji hodně zdraví.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now