top of page
DUO.png

O nás

Sport Duo Hračky je kamenný obchod s více jak 23letým působením, který se nachází nedaleko náměstí ve městě Sedlčany. Našim cílem je nabídnout Vám hračky a sportovní potřeby vyznačující se vysokou mírou odolnosti a maximální hrací a spotřební hodnotou.

Snažime se plnit přání zákazníků všech věkových kategorií. Lidé k nám chodí pro konkrétní zboží, inspiraci nebo jen pro radu.

U nás v obchodě můžete vybírat ze široké nabídky hraček, společenských her a sportovních potřeb pro většinu sportů.

Hračky zde najdete pro kluky, holky, batolata i kojence.

Pro chlapce nabízíme autíčka, traktory, auta na dálkové ovládání, autodráhy, roboty, různé konstrukční stavebnice a jiné. Pro dívky například panenky, mimina kočárky, sady nádobí, kuchyňské spotřebiče, uklízečky, korálky a mnoho dalšího sortimentu. Pro nejmenší děti odrážedla, kolotoče nad postýlku, hrazdy, pěnové hračky, chrastítka. Z dalšího sortimentu například dřevěné, plyšové hračky, stolní a cestovní hry, stavebnice a skládačky, puzzle, sportovní hry,koloběžky, hračky na písek a do vody, nafukovací bazény, lehátka, plastová pískoviště na zahradu, hudební hračky pro začínající muzikanty a kreativní hračky pro výtvarně nadané děti.

Naše nabídka pokrývá také sportovní potřeby pro nejrůznější druhy sportů: Fotbal, basketbal,volejbal, hokej, florbal, tenis, badminton, kolečkové brusle, lyžování, turistika, vodní nafukovací program, fitness, cvičební náčiní a další.

Prodáváme hračky a sportovní potřeby od všech světových značek a všech českých výrobců.

Náš obchod také slouží jako výdejní místo WE:DO a Balíkovna.

bottom of page